- Виробник - Grundfos
- Країна виробник - Китай
- Діаметр умовного проходу (мм): 25
- Монтажна довжина (мм): 180
- Вага (кг): 3,20
- Гарантійний термін (міс): 12.
- Матеріал корпусу: чавун
- Максимальний напір (м): 6
- Кількість швидкостей: 3
- Тип ротора — «мокрий»
- MAX продуктивність (за хв. напору) (л/хв): 60,00
- Напір у режимі 3 (м): 6,00
- Продуктивність у режимі 1 (м3/год): 36,00
- Продуктивність у режимі 2 (м3/год): 48,00
- MAX продуктивність (за хв. напору) (м3/год): 3,60
- Мінімальна температура довкілля (°C): 0
- Напруга мережі (V): 220-240
- Вбудований термозахист: Так
- Частота струму (Гц): 50
- Захист від перегрівання (Вбудований датчик перегрівання): Так
- Матеріал обмотки статора: Алюміній
- Клас термостійкості: F
- Клас захисту корпусів електронного обладнання: IP44
- Режим роботи: S1, тривалий
- Напір у режимі 2 (м): 4,50
- Потужність (Вт): 90
- Продуктивність у режимі 3 (м3/год): 60,00
- Ємність конденсатора (мкФ): 3,00
- Продуктивність (л/хв): 40,00
- Максимальна температура довкілля (°C): 40
- Максимальна температура робочої рідини (°C): 110.
-
Конструктивні характеристики:
- моноблокові горизонтальні з одним робочим колесом
- корпус насосної камери з чавуну
- колесо робоче — відцентрове, закритого типу, виготовлене з термостійкого полімеру
- вал із металокераміки
- підшипники ковзання радіального типу з металокераміки
- гільза статора захисна з неіржавкої сталі AISI 304
- відбивач із неіржавкої сталі AISI 304
- корпус двигуна з алюмінію.
Циркуляційний насос Grundfos UPS 25-60 180 призначений для ефективної циркуляції рідин у побутових системах опалення, кондиціонування та гарячого водопостачання. Ці циркуляційні насоси UPS володіють трьома робочими швидкостями, є дуже економічними та мають мінімальне споживання електроенергії, забезпечуючи тиху та безперебійну роботу.
Модель насоса UPS 25-60 180 оснащена електродвигуном із захищеним статором і "мокрим" ротором, позбавленим сальникових ущільнювачів, замість чого має два ущільнювальні кільця. Мастило для підшипників постачається перекачуваною рідиною, а корпус виготовлений з чавуну. Виріб має клас захисту IP 44, що гарантує стійкість до пилу та вологості. Цей насос здатний створювати напір води до 6 метрів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Grundfos |
| Вид насоса | Для системы отопления |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 6 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Количество скоростей | 3 |
| Качество воды | Чистая |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр подключения | 1" |
| Растояние межосевое | 180 мм |
- Цена: 930 ₴







